Drodzy Państwo, Drodzy Uczniowie

Drodzy Państwo, Drodzy Uczniowie,

rozpoczynamy nowy rok szkolny. Z uwagi na nadzwyczajną sytuację w Polsce i na świecie zasady przebywania w szkole będą się różnić od tych, które obowiązywały wcześniej. Szkoła w czasie wakacji została przygotowana do bezpiecznego powrotu uczniów do tradycyjnego systemu nauczania.

Drodzy Uczniowie, mam nadzieję, że wakacje spędziliście radośnie, odpoczęliście oraz jesteście gotowi do odkrywania świata nauki i zdobywania nowych praktycznych umiejętności. W gronie rówieśników możecie zdobywać nie tylko wiedzę, ale wspólnie uczyć się odpowiedzialności, rozwiązywać problemy, a także razem cieszyć się z osiągnięć i rezultatów Waszej nauki.

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego jest szczególnym dla tych uczniów, którzy pierwszy raz przekraczają progi naszej szkoły. Cała społeczność szkolna wita Was z otwartym sercem. Zapewniamy, że będziecie tu bezpiecznie zdobywać wiedzę i umiejętności, rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

W czasie wakacji w szkole została odnowiona szatnia, sale lekcyjne i klatki schodowe. Zakupiono nowe pomoce szkolne. Wszystko to po to, byście w naszej szkole czuli się dobrze i korzystali z najnowszych zdobyczy techniki. Nauka będzie dla Was przyjemniejsza i atrakcyjniejsza.

Jednocześnie proszę Was, abyście przestrzegali zasad bezpieczeństwa, zarówno w przestrzeni szkolnej jak i poza nią, w domu rodzinnym, środkach komunikacji i innych miejscach, w których przebywacie. Wychowawcy zapoznają Was z wytycznymi bezpieczeństwa epidemicznego obowiązującymi w naszej szkole. Znajdują się one również za stronie internetowej szkoły.

Życzę wszystkim zdrowia i pomyślności.

Ewa Runo