Rekrutacja na r. szk. 2019/2020

Dodatkowe informacje:
  1.  Rekrutacja do klas 0 - tylko elektroniczne składanie wniosków
  2.  rekrutacja do klas  1- wnioski dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie  szkoły + oświadczenia religia i świetlica
  3.  rekrutacja do klas  2-8- wnioski dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie  szkoły + oświadczenia religia i świetlica

Administratorem danych zawartych w podaniu jest Szkoła Podstawowa Nr 4 w Wyszkowie, reprezentowana przez Dyrektora, z siedzibą przy ul. Sowińskiego 55, 07-200 Wyszków.

Dane przetwarzane są w celu realizacji i obowiązku szkolnego oraz przetwarzania w systemie Informacji Oświatowej. Podanie danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów Ustawy o Systemie Oświaty i Ustawy o Systemie Informacji Oświatowej.  Osobie, której dane dotyczą i jej opiekunowi prawnemu przysługuje prawo wglądu w swoje dane, prawo do ich poprawiania i uzupełniania. Administrator Danych chroni posiadane dane z najwyższą starannością  i w zgodzie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

ul. Sowińskiego 55
07-200 Wyszków

Prowadzimy także nabór uzupeniający do klas istniejących.

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY 28.02.2019r. O GODZ. 17:00!

Pliki do pobrania

• Zgłoszenie do klasy I dla uczniów mieszkających w obwodzie szkoły Pobierz plik
  • Zgłoszenie do klas II- VIII Pobierz plik
  • Zgłoszenie do klasy I dla uczniów mieszkających poza obwodem szkoły Pobierz plik