02.11.2021
Szkolni Wolontariusze podczas DNIA PIŻAMY zbierali cegiełki, wspierając tym samym dzieci z oddziałów onkologicznych. Uczniowie przy wsparciu swoich rodziców byli naprawdę bardzo hojni udało się zebrać bardzo pokaźną sumę 2300,39 zł. W tym pięknym, bardzo ciepłym dniu pokazaliśmy, że w nas jest siła, a dzięki dobrej zabawie – pomagamy. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Pamiętajmy, że dobro wraca.

Początek listopada to czas szczególny. Od wielu lat tradycją naszej placówki jest odwiedzanie grobów zmarlych nauczycieli, pracowników i przyjaciół szkoły. Grupa wolontariuszy i uczniów klasy VIIb razem z opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedziła cmentarze. Zapaliliśmy znicze, wspominaliśmy i dziękowaliśmy za wspólnie spędzone chwile. Pamiętamy nie tylko o Tych, którzy zapisali się w historii naszej szkoly, ale również o Tych, co oddali życie za Ojczyznę.

Ineza Piniążek