Andrzejki w SP4

29.11.2018
Wróżby andrzejkowe są popularne do tej pory, choć ich początki w Polsce sięgają nawet XVI wieku. Zwyczaje andrzejkowe wiążą się z przepowiadaniem przyszłości - czyli sprawdzaniem, co czeka nas w życiu. Jak każe tradycja, dziś - 30 listopada, najstarsi uczniowie naszej szkoły zorganizowali dla naszych Maluchów fantastyczną imprezę andrzejkową, podczas której wiele osób mogło sprawdzić, co ich czeka w przyszłości. Najmłodsi już wiedzą: jaki wybiorą zawód, jak na imię będzie miała ich sympatia oraz co dobrego spotkają jeszcze na swojej drodze życia... Najbardziej znane jest oczywiście lanie wosku, dlatego "stoisko" z magicznym kluczem bylo najbardziej oblegane. Zabawa była przednia! Zerówka, klasy pierwsze i drugie SP długo nie zapomną magicznego nastroju, który dla nich zaaranżowali wspaniali Przyjaciele - Wróże z klasy III d Gim.