02.06.2019
Dzień Dziecka w naszej szkole, okazał się festynem radości - pełnym niespodzianek!
Wśród Przyjaciół Szkoły, którzy nas odwiedzili, bawiliśmy się:
- ze Stowarzyszeniem Bądźmy w Kontakcie, którego członkowie z Panią Ewą Redel na czele, przyszli do nas z pisarką p. Darią Galant i z...terapeutycznymi alpakami!
- z Panią Joanną Zglec i energetyczną ZUMBĄ!
- z Panią Magdą Mielczarczyk z Madu, która malowała dzieciom fantastycznie buźki!
- z EDUKIDO, którzy niezmiernie rozwijają nas intelektualnie zabawą klockami LEGO, tym razem w plenerze!
D Z I Ę K U J E M Y GOŚCIOM

Bańki mydlane, kolorowanie świata kredą, wspólne grillowanie, tańce, hulanki, swawole trwały w najlepsze, gdy punktem kulminacyjnym imprezy okazał się II Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach wiekowych okazali się: Mieszko Marczak z kl. 2b i Gabriel Mikołajczyk z kl. 4a.
G R A T U L U J E M Y:

Wspaniała i pełna przyjaźni zabawa, słońce i błękit nieba - nic więcej w Dniu Dziecka nam nie potrzeba!