Edukacja teatralna w Teatrze Lalek Guliwer

13.04.2024
12 kwietnia uczniowie klas: 1a, 1b, 1c, 1d oraz 2c i 3c wyjechały na wycieczkę do Warszawy. W Teatrze GULIWER odbyliśmy już po raz czwarty lekcję z zakresu edukacji teatralnej i  obejrzeliśmy spektakl pt. "Niezwykła historia Sebastiana Van Pirka". To opowieść o samoakceptacji, do której czasem trzeba dojść długą i pokrętną drogą. Błyskotliwy, wampirzy humor łączył się z mądrą lekcją na temat przyglądania się sobie. Spektakl bardzo się podobał młodym widzom, uczniowie nagrodzili aktorów brawami na stojąco. Po obejrzeniu pięknej sztuki wybraliśmy się w zupełnie inne miejsce. W Stacji Grawitacji pod opieką trenerów dzieci aktywnie spędziły czas. Było mnóstwo radości. Jak zwykle co dobre szybko się kończy. Szczęśliwi i zadowoleni wszyscy wrócili do domu.