Ekipa Dobra

24.01.2023
Dziś, jak każdego ranka - nasza PiORUŃSKA  Ekipa Dobra z klasy 3b, biegła dla Lenki i Dawidka - podopiecznych Fundacji DziekiTobie.pl swoje serdeczne kilometry…
W związku z nieobecnością kilku uczniów, towarzyszyli nam czterej Tatusiowie!
Po przeliczeniu kilometrów okazało się, że biegając od początku roku szkolnego - Trzecioklasiści przekroczyli dystans 2000 km!
W związku z powyższym w klasie odbyła się wspaniała - okolicznościowa  impreza! Pan Dyrektor Konrad Chrzczonowski wręczył wszystkim medale przekazane przez Fundację, na których wyryty jest napis: „Każdy ma swojego Anioła… i jest dla KOGOŚ Aniołem!”

Dziękujemy Fundacji DziekiTobie.pl za wspieranie i motywowanie naszych małych - wielkich WOLONTARIUSZY z kl. 3b do niezwykłych działań ?
Dziękujemy Przyjaciołom z Ekipy Dobra za dopingowanie Uczniów do przekraczania własnych granic…