Giełda Projektów Edukacyjnych

21.03.2018
Pierwszego Dnia Wiosny gimnazjaliści z klas II zaprosili Dyrekcję Szkoły, nauczycieli oraz kolegów na Giełdę projektów edukacyjnych. Pracowali nad nimi przez cały rok.

Projekt pt. „JAK DBAĆ O SIEBIE? – przygotowały czennice klasy IId: Roksana Tybura, Julia Witkowska, Alicja Liwska, Zuzanna Królikowska, Malwina Kozłowska, Maja Kowalkowska i Ilona Iwańska pod uważnym okiem Pani Ewy Nowak Kowalskiej

Projekt: „ISLANDIA – KRAINA LODU I OGNIA?”, który pod opieką Pani Jolanty Topczewskiej Bocian również przygotowała klasa IId w składzie: Obuchowski Julian, Runo Aleksandra, Nisio Patrycja, Dziubiel Antoni, Kasjaniuk Aleksander i Archacki Dawid.

Współczesne budowle zadziwiają rozmachem. Uczniowie z klasy II b: Miłosz Czestkowski, Antek Lisek, Daniel Paluch oraz Michał Dawidiuk zgłębili dokładnie temat o „Najciekawszych budowlach świata”. Opiekunem jest Pani Agnieszka Pałka

Sto lat temu Polska odzyskała Niepodległość. W związku z tym uczennice klasy IId: Julia Gronkiewicz, Daria Dąbrowska, Amelia Kucińska i Patrycja Gasiul, pod opieką Pani Jolanty Sarnackiej postanowiły przypomnieć trochę historycznych faktów w projekcie: „DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI NA STACJACH MATEMATYCZNYCH”.

Amelia Kucińska, Patrycja Gasiul, Wiktoria Świadkowska oraz Adrian Gasiul z klasy IId i Justyna Łubkowska z klasy III zaprezentowali projekt „MEDYCYNA – WCZORAJ I DZIŚ”. Opiekunem jest Pani Ewa Nowak Kowalska.

SZTUKA ZDROWEGO ŻYCIA to tytuł projektu przygotowanego pod opieką Pani Ewy Nowak Kowalskiej przed uczennice: Paulinę Kazimierczyk, Annę Gębicką i Annę Krucińską z klas II d i IIb.

Projekt IMIĘ POLSKI ROZSŁAWIALI przedstawiły: Natalia Rogalska i Joanna Wiśniewska klasy IIb. Opiekunem jest Pania Ewa Nowak Kowalska

Projekt pt. „JAK DBAĆ O SIEBIE? – przygotowany przez uczennice klasy IId: Roksanę Tybura, Julię Witkowską, Alicja Liwską, Zuzannę Królikowską, Malwinę Kozłowską, Maję Kowalkowską i Ilonę Iwańską pod uważnym okiem Pani Ewy Nowak Kowalskiej.

Nasze projekty zakończyła przygotowana przez Kamilę Dzierbun i Natalię Sobotkę z klasy IIC prezentacja pt. „POSPOLITE GATUNKI DRZEW ROSNĄCE NA TERENIE NADLEŚNICTWA WYSZKÓW.”

Giełdę Projektów przygotowały: Jolanta Sarnacka, Ewa Nowak Kowalska i Agnieszka Pałka