II miejsce w konkursie "18 - 100 - 18 Niepodległa"

10.11.2018
10 listopada 2018 r. na uroczystej gali zatytułowanej "A to Polska właśnie" zorganizowanej prze Gminę Wyszków odbyło się ogłoszenie wyników konkursu wiedzy pod hasłem "18 - 100 - 18 Niepodległa". Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie: Gabriela Kucińska (VIa) Katarzyna Stokarska (VIIa), Aleksandra Wróbel (VIIIb) i Oliwier Ciskowski (IIIb) przygotowywani przez p. J. Paczkowską zajęli II miejsce. Konkurs organizowany był pod patronatem Burmistrza Wyszkowa przez Szkołę Podstawową nr 5 w Wyszkowie i Związek Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej - Towarzystwo Pamięci Józefa Piłsudskiego, Okręg Nadbużański w Wyszkowie przy współpracy z MGBP. Odbył się 30 października 2018 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyszkowie. Jego uczestnicy mieli za zadanie poprawnie odpowiedzieć na jak najwyższą liczbę pytań dotyczących marszałka Józefa Piłsudskiego, lokalnych bohaterów oraz honorowych obywateli Wyszkowa, Armii Krajowej, polskich noblistów, musieli wykazać się znajomością planu Wyszkowa i charakterystycznych widoków wybranych polskich miast. Serdecznie gratulujemy reprezentantom SP4 Wyszków!

Więcej informacji o uroczystości na stronie: https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/10492-pie%C5%9Bnia-i-tancem-wyszkowianie-oddali-hold-bohaterom-niepodleglej-