Jan Paweł II i jego orędzie do młodych

06.06.2021
Sukces uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w kuratoryjnym konkursie „Jan Paweł II i jego orędzie do młodych”.
Malwina Ogrodzińska  oraz Amadeusz Kamiński z klasy 8a uzyskali tytuł finalisty tematycznego konkursu „Jan Paweł II i jego orędzie do młodych”.
Konkurs jest organizowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II na zlecenie i we współpracy z  Mazowieckim Kuratorem Oświaty. W etapie wojewódzkim oprócz wymienionych finalistów brała również udział Wiktoria Wasilewska z klasy 8a. Zmagania konkursowe obejmowały 3 etapy: szkolny, rejonowy i wojewódzki. Oprócz osobistej satysfakcji uczniowie otrzymali zaświadczenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty i dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Serdecznie gratulujemy!!!