"Jan Paweł II - papież wolności"

14.06.2019

Sukces uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w kuratoryjnym konkursie dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych z województwa mazowieckiego „Jan Paweł II- papież wolności”.Piotr Zaniewski oraz Anna Krucińska z klasy 3b zostali nagrodzeni w tematycznym konkursie kuratoryjnym „Jan Paweł II - papież wolności”. Piotrek otrzymał tytuł laureata, a Ania tytuł finalisty. Sukcesem mogą poszczycić się także inni uczniowie naszej szkoły, którzy w tym konkursie dotarli do etapu rejonowego. Są to: Oliwier Ciskowski kl.3b, Paulina Kazimierczyk kl.3d, Julia Gronkiewicz kl.3d, Katarzyna Stokarska kl.7a, Aleksandra Wróbel kl. 8b, Barbara Serafin kl. 6a, Dobiesław Dąbkowski kl. 7a, Julia Szczesna kl. 6a, Dawid Archacki kl. 3d, Roksana Tybura kl. 3d oraz Wiktoria Wasilewska kl. 6a.Konkurs miał charakter interdyscyplinarny. Treści poszczególnych etapów konkursu czerpały z wiadomości takich przedmiotów nauczania jak historia, język polski, geografia, wiedza o społeczeństwie i religia. Zmagania konkursowe obejmowały 3 etapy: szkolny, rejonowy i wojewódzki. Oprócz osobistej satysfakcji uczniowie otrzymali zaświadczenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty i dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Serdecznie gratulujemy!!!