"Kartka dla Seniora"

18.12.2021
Gdyby człowiek każdego dnia rzucał kwiatek na drodze swojego bliźniego, ulice Ziemi wypełniłyby się radością” Najmłodsi najstarszym w okresie przedświątecznym, przekazali odrobinę dobra i najlepszych życzeń w postaci samodzielnie wykonanych kartek. W tym celu dzieci z zaprzyjaźnionych placówek (Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Przedszkola Integracyjnego nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 4) zintegrowały się w akcji „Kartka dla Seniora”, której ideą było przekazanie dobrych myśli dla najstarszych, samotnych i potrzebujacych. Dnia 17.12.21 dzieci wraz z opiekunami przekazały życzenia i swoje prace na ręce pani Doroty Wojtkowskiej, kierownik Domu Dziennego Pobytu"Senior" przy OSP oraz pani Katarzynie Kacpurze dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie. Bądźmy dla siebie dobrzy, nie tylko na święta. RADOSNYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH.