Kolejna wycieczka klas drugich

16.12.2021
Dnia 16.12.21 r. nasze klasy drugie, wyjechały na kolejną i ostatnią w tym roku kalendarzowym - wycieczkę do stolicy. Realizując edukację teatralną w warszawskim Teatrze Lalek Guliwer, tym razem dotyczącą teatru cieni, uczniowie obejrzeli przepiękny spektakl pt. „Gwiazdka”. Jak tytuł wskazuje przedstawienie dotyczyło nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dwunastoosobowy zespół aktorski, grając perypetie przezabawnej drużyny Mikołaja - pokazał widzom święta z zupełnie innej strony… Odliczając kolejne dni do prawdziwej Gwiazdki, dzieci obejrzały spektakl niezwykły- skrzący się śmiechem, muzyką i tańcem, który wszystkich oderwał od codzienności i pozostawił w radosnym oczekiwaniu! Po wizycie w teatrze, drugoklasiści dotarli do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Zwiedzana rezydencja królewska, była już kolejną po: Zamku Królewskim i Łazienkach Królewskich poznaną przez uczniów siedzibą polskich władców! Ech… „ wszystko co dobre, szybko się kończy” - zwłaszcza udane podróże. Pozostają po nich miłe wspomnienia i obrazy zamknięte w fotografiach… Zapraszamy więc do fotoreportażu z naszej wyprawy.