Konkurs "Jan Paweł II - człowiek odwagi"

18.06.2020
Sukces uczniów w tematycznym konkursie kuratoryjnym „Jan Paweł II- człowiek odwagi”.

W konkursie wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się dwójka z nich Katarzyna Stokarska z klasy 8 oraz Amadeusz Kamiński z klasy 7. W etapie rejonowym zmagań konkursowych brały udział także uczennice klasy 7 Wiktoria Wasilewska oraz Maria Czyż. Laureatem konkursu został Amadeusz Kamiński, a tytuł finalisty otrzymała Kasia Stokarska. Ósma edycja konkursu tematycznego dla młodzieży z województwa mazowieckiego miała za zadanie przybliżyć jej uczestnikom postać Karola Wojtyły i jego biografię w 100. rocznicę jego urodzin. Głównym tematem konkursu było ukazanie Jana Pawła II jako człowieka odważnych czynów i mężnego ducha.
Finaliści oraz laureaci konkursu tematycznego dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej „Jan Paweł II – człowiek odwagi” otrzymają zaświadczenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty, które uprawniają do uzyskania dodatkowych punktów na świadectwie ukończenia szkoły

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!