Wręczono nagrody uczniom, którzy najlepiej napisali zadania konkursowe, bardzo ładnie recytowali i wykonali prace plastyczne (konkursy odbyły się w Miesiącu Bibliotek Szkolnych).
„Mistrz alfabetu” i „Detektyw słów” dla klas II i III (39 uczestników)
I – Weronika Kiljańczyk – 2b i Mateusz Bloch – 2c
II – Jakub Górski – 2b i Zuzanna Ryszawa – 2a
III – Kamila Kaczyńska – 2c i Matylda Piotrowicz - 2a
I – Aleksandra Korczakowska i Bartek Leszek – 3b, Maksymilian Biernacki – 3a
II – Oliwia Oleksiak – 3b
III – Liliana Maciejewska – 3b, Oliwia Urbaniak i Blanka Szczypińska - 3c
Wiedzowe dla klas V – VII: ze znajomości przysłów, lektur, frazeologiczny, znani Polacy i ich dzieła...(uczestniczyło 13 zespołów)
I – Nadia Maciejewska i Aleksandra Beresińska – 5a
II – Mateusz Szmitko i Piotr Wójcicki – 5a
I – Anna Wyrzykowska i Nina Grodzka - 6a
Konkurs recytatorski – kl. II – 9 uczestników
Wyróżnienia: Mateusz Ciuraj 2c - „Ryby, żaby, raki” - J. Brzechwa
Ryszard Skóra 2a - „Pora wesoła”
Kacper Wójcicki 2b - „Okulary” - J. Tuwim
Konkurs recytatorski – kl. III – 9 uczestników
Wyróżnienia kl. 3b - Malwina Nowosielska 3b - „Żaba” - J. Brzechwa
Liliana Maciejewska 3b - „Na straganie” - J. Brzechwa
Lidia Szczesna – 3b - „Przyjęcie” D.Gellner
Konkurs recytatorski – kl. V – VIII – 7 uczestników
Wyróżnienia: Nadia Maciejewska – 5a „Całuski i buziaczki” - A. Frączyk
Inga Prażuch – 5a „Ziółko” M. Terlikowska
Katarzyna Stokarska – 8a „Prospekt” W. Szymborska
Konkurs literacko – plastyczny pod hasłem „Moja ulubiona książka”
Wyróżnienia: Maja Drosel – kl. 6a, Nikola Chachulska i Amelia Lewandowska – kl. 5b
Konkurs plastyczny na plakat reklamujący bibliotekę
Wyróżnienia: Malwina Laskowska, Maja Roguska, Oskar Gaszczyński i Katarzyna Bałdyga – 5b
„Mistrz alfabetu” i „Detektyw słów” dla klas II i III (39 uczestników)
I – Weronika Kiljańczyk – 2b i Mateusz Bloch – 2c
II – Jakub Górski – 2b i Zuzanna Ryszawa – 2a
III – Kamila Kaczyńska – 2c i Matylda Piotrowicz - 2a
I – Aleksandra Korczakowska i Bartek Leszek – 3b, Maksymilian Biernacki – 3a
II – Oliwia Oleksiak – 3b
III – Liliana Maciejewska – 3b, Oliwia Urbaniak i Blanka Szczypińska - 3c
Wiedzowe dla klas V – VII: ze znajomości przysłów, lektur, frazeologiczny, znani Polacy i ich dzieła...(uczestniczyło 13 zespołów)
I – Nadia Maciejewska i Aleksandra Beresińska – 5a
II – Mateusz Szmitko i Piotr Wójcicki – 5a
I – Anna Wyrzykowska i Nina Grodzka - 6a
Konkurs recytatorski – kl. II – 9 uczestników
Wyróżnienia: Mateusz Ciuraj 2c - „Ryby, żaby, raki” - J. Brzechwa
Ryszard Skóra 2a - „Pora wesoła”
Kacper Wójcicki 2b - „Okulary” - J. Tuwim
Konkurs recytatorski – kl. III – 9 uczestników
Wyróżnienia kl. 3b - Malwina Nowosielska 3b - „Żaba” - J. Brzechwa
Liliana Maciejewska 3b - „Na straganie” - J. Brzechwa
Lidia Szczesna – 3b - „Przyjęcie” D.Gellner
Konkurs recytatorski – kl. V – VIII – 7 uczestników
Wyróżnienia: Nadia Maciejewska – 5a „Całuski i buziaczki” - A. Frączyk
Inga Prażuch – 5a „Ziółko” M. Terlikowska
Katarzyna Stokarska – 8a „Prospekt” W. Szymborska
Konkurs literacko – plastyczny pod hasłem „Moja ulubiona książka”
Wyróżnienia: Maja Drosel – kl. 6a, Nikola Chachulska i Amelia Lewandowska – kl. 5b
Konkurs plastyczny na plakat reklamujący bibliotekę
Wyróżnienia: Malwina Laskowska, Maja Roguska, Oskar Gaszczyński i Katarzyna Bałdyga – 5b