MÓJ ukochany/wymarzony PUPIL

15.12.2021
Dnia 15.12.br. został rozstrzygnięty konkurs rysunkowy pt. MÓJ ukochany/wymarzony PUPIL. Brali w nim udział chętni uczniowie z klas młodszych, którzy zostali zainspirowani do kreatywności artystycznej przez Panią Bogusławę Pochmara. Po spotkaniu ze zwierzętami egzotycznymi, które zorganizowała Pani Bogusia, dzieci przekazały karmę i niezbędne akcesoria dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie i wzięły udział w konkursie plastycznym. Autorkami wyróżnionych dzieł są: Sandra Puścian kl. 1 a Sabina Szurawska kl. 1 c Maja Podleś kl. 2 a Łucja Bogdan kl. 2 b Pani Dyrektor Ewa Runo wręczyła nagrody ufundowane przez Panią Bogusławę Pochmara G R A T U L A C J E i PODZIĘKOWANIA dla wszystkich Zwierzolubów!!!