Przedstawienie „ Nie ma tego złego…”

01.03.2019
28.  lutego 2019 roku klasa VI a zaprezentowała przybyłym na Dni Otwarte sześciolatkom i ich rodzicom przedstawienie „Nie ma tego złego…” przygotowane pod kierunkiem Pani Iwony Dudek i Jolanty Paczkowskiej. Na widowni zasiedli również rodzice, rodzeństwo i dziadkowie uczniów klasy VI. 1. marca przedstawienie obejrzało około 300 przedszkolaków z Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 2, Przedszkola nr 4 i Przedszkola nr 7. Całe przedsięwzięcie było nie tylko kontynuacją wieloletniej współpracy z tymi placówkami, ale również promocją Szkoły Podstawowej nr 4, w której mają być utworzone klasy pierwsze w następnym roku szkolnym. Dzieci świetnie się bawiły, nie tylko oglądając przedstawienie, ale również w czasie wspólnej zabawy w rytm znanych harcerskich pląsów prowadzonych przez uczennice gimnazjum Patrycję Nisio i Aleksandrę Runo.