Sukces Dominika Roguskiego

20.06.2018
Dominik Roguski ze Szkoły Podstawowej nr 4 uzyskał tytuł finalisty kuratoryjnego konkursu dla gimnazjalistów  - znalazł się w 26 osobowej grupie uczniów z województwa mazowieckiego, która została nagrodzona  w tematycznym konkursie „Habemuspapam. Jan Paweł II - papież przełomów”. Konkurs miał charakter interdyscyplinarny. Treści poszczególnych etapów konkursu czerpały z wiadomości takich przedmiotów nauczania jak historia, język polski, geografia, wiedza o społeczeństwie i religia. Zmagania konkursowe obejmowały 3 etapy: szkolny, rejonowy i wojewódzki. Oprócz osobistej satysfakcji Dominik otrzymał zaświadczenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty i dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej. Serdecznie gratulujemy!