Szkolny Dzień Sportu

23.06.2022
22 czerwca odbył się Szkolny Dzień Sportu zorganizowany przez zespół do spraw aktywności fizycznej w naszej szkole. Konkurencje przygotowane były dla klas 0-3 i 4-5. Reprezentacje klas uczestniczyły w wyścigach rzędów zdobywając kolejne punkty. Wychowawcy z pozostała częścią klasy głośno dopingowali swoich kolegów i koleżanki. Nagrodami były słodkie pakiety ufundowane przez Radę Rodziców. Odbył sie również bieg dla wszystkich chętnych uczniów w kategorii klas 0-3 i 4-8. Wszyscy uczniowie jednogłośnie oświadczyli ze chcą kontynuacji za rok. Cieszymy się z tego ogromnie, że po tak długim okresie pandemii dzieciaki nie rezygnują z aktywności sportowej i chcą  nadal korzystać z  takich form aktywności ruchowej.