VI Warszawski Konkurs Piosenki Niepodległościowej "Raduje się serce.."

04.02.2021
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie
 zostały  laureatkami VI Warszawskiego Konkursu Piosenki Niepodległościowej
,,Raduje się serce…” zorganizowanym przez  LXXVI Liceum Ogólnokształcące
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

25 stycznia Jury pod przewodnictwem Pani Dyrektor Izabeli Nowak- Piłki rozstrzygnęło  zmagania konkursowe, które przebiegały od  jesieni 2020 roku.  Ze względu na pandemię wyglądał on zupełnie inaczej - uczestnicy przesyłali nagrania w formie elektronicznej lub ( z powodów technicznych) pocztą na nośnikach elektronicznych.

Kategoria – Szkoła Podstawowa- klasy I-VI

Miejsce II
Liliana Maciejewska - uczennica  Szkoły Podstawowej  nr 4 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie

Miejsce III
Amelia Lewandowska  - uczennica  Szkoły Podstawowej  nr 4 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie

Kategoria – Szkoła Podstawowa- klasy VII- VIII

Miejsce II
Malwina Ogrodzińska - uczennica  Szkoły Podstawowej  nr 4 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie

Jury konkursu pragnie serdecznie podziękować Państwu nauczycielom i opiekunom, którzy przygotowali uczestników do udziału w konkursie.
Dziękujemy uczennicom za ich wkład w przygotowanie się do konkursu, wykonanie nagrania  i zdobyte osiągnięcia artystyczne. Pomimo pandemii śpiew zwycięża!