Wizyta w Energylandii- Rodzinnym Parku Rozrywki

Wizyta w Energylandii- Rodzinnym Parku Rozrywki

Dnia 10.06.2019 uczniowie z klas: 3a, 3b, 3c i 6a wraz z paniami: A. Pałką, U. Siankowską i A. Kaczmarczyk wybrali się na jednodniową wycieczkę do Energylandii- największego w Polsce Parku Rozrywki.
Korzystaliśmy z wielu atrakcji, m.in. z:  Hyperion Mega Coaster  oraz Speed Water Coaster, z ogromnego wahadła Azec Swing, czy potężnego 40 metrowe ramienia Space Boostera,  których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5g.
Najwięcej radości sprawiła strefa wodna, a w niej ogromne zjeżdżalnie. Trudno było zebrać się w drogę powrotną, zabrakło czasu by skorzystać z wielu atrakcji, Nie udało się nam również obejść w całości terenu (obszar 30 hektarów), by wszystko dokładnie obejrzeć,
Niektórzy z nas uznali tę wycieczkę jako najlepszą spośród tych, w których dotychczas uczestniczyli.