Wycieczka integracyjna kl. IVa

Integracyjna wycieczka kl. IV a

14.06 klasa IVa wybrała się  wspólnie z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  na wycieczkę do Powsina i Wilanowa. Wyjazd  obfitował w wiele atrakcji. Najpierw zwiedzaliśmy ogród botaniczny, który zachwycił nas swoim pięknem i cudownym zapachem róż. Następnie udaliśmy się na kręgielnię, a potem do Wilanowa. Uczestniczyliśmy  tam udział w  warsztatach „Ceramiczne Piecuchy”. Nauczyliśmy  się rozpoznawać  różne wyroby ceramiczne, a także mieliśmy możliwość zdobienia fajansowych płytek. Dziękujemy uczniom ze Szkolnego Ośrodka Wychowawczego oraz Paniom: Elżbiecie Iglik, Beacie Glince, Małgorzacie Pilacińskiej oraz Dorocie Winczewskiej za zorganizowanie wyjazdu i zaproszenie nas do wspólnej podróży. Z niecierpliwością czekamy na kolejne….