Zakończenie I semestru Uniwersytetu Dziecięcego

16.06.2018
Dnia 16 czerwca w Szkole Podstawowej nr 4 w Wyszkowie odbyło się uroczyste zakończenie zajęć UDW. Mali studenci na ostatnim zjeździe poznawali edukacyjne zasoby internetu ułatwiające naukę matematyki i konstruowali wieżowce. Po zajęciach spotkali się w towarzystwie zaproszonych gości: Grzegorza Nowosielskiego – Burmistrza Wyszkowa, doc. dra Henryka Goryszewskiego – Prorektora ds. Filii Wyższej Szkoły im. P. Włodkowica w Płocku, Ewy Runo - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie, Joanny Korczakowskiej – zastępcy dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wyszkowie oraz redaktorów lokalnych gazet: Elwiry Czechowskiej, Sylwii Bardyszewskiej i Martyny Gardockiej. Jak poinformowała Agnieszka Deptuła, doradca metodyczny i organizator uniwersytetu, wszyscy słuchacze uzyskali promocję na semestr drugi.  Następnie mali studenci otrzymali indeksy, a wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i prowadzenie zajęć uniwersytetu oraz wolontariuszom podziękowania wręczył Burmistrz Wyszkowa.