Szkoła Podstawowa nr 4
im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie

Zakończenie roku szk. 2022/2023 klas IV-VIII

10.07.2023
23 czerwca 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie zakończyli rok szkolny 2022/2023. 
Gratulujemy uczniom, którzy uzyskali średnią 4,75 i wyższą oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie-lista znajduje się w zakładce prymusi. Podczas uroczystości wręczono nagrody uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach: 
- religijnym  - konkurs kuratoryjny o Kardynale Stefanie Wyszyńskim Prymasie Tysiąclecia „Co dzień ku lepszemu”: 
Malwina Nowosielska z kl. 6b oraz Aleksandra Korczakowska z kl 6a zostały laureatkami, a ich koleżanki Julia Skrzecz z kl. 6b oraz Amelia Lewandowska z kl. 8b uzyskały tytuł finalisty:
- z języka polskiego  - Szkolna Liga Ortograficzna.
Mistrzami Ortografii zostali:
- w klasach czwartych - Leonard Lutkowski z kl. 4c;
- w klasach piątych - Weronika Kiljańczyk z kl. 5c;
- w klasach szóstych – Lidia Szczesna z kl. 6b;
- w klasach ósmych – Aleksandra Beresińska z kl. 8a.
Mistrzem Ortografii w Szkole Podstawowej nr 4 w roku szkolnym 2022/2023 został Leonard Lutkowski z kl. 4c, który wszystkie dyktanda napisał bezbłędnie.Uczniowie z klasy 8a kończący szkołę: Natalia Soćko, Aleksandra Beresińska, Aleksander Kozłowski, Inga Prażuch, Nadia Maciejewska otrzymali nagrody za pełnienie funkcji chorążych pocztu sztandarowego.Nagrodę otrzymała również uczennica z klasy 8b -  Maja Roguska, która przez dwa lata była przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.Ponadto Proboszcz Sanktuarium św. Idziego Zdzisław Golan wręczył nagrody uczniom, którzy byli ministrantami i posługiwali  w czasie Mszy świętej  w kościele.W trakcie uroczystości pożegnaliśmy również księdza Krystiana Piekarskiego, który decyzją ks. bpa Janusza Stepnowskiego odchodzi z parafii i  od 1 lipca będzie wikariuszem w Ostrowi Mazowieckiej. Składamy ogromne podziękowania  księdzu Krystianowi za  trud, poświęcenie  i serce włożone w pracę z dziećmi.Podczas akademii pożegnaliśmy  również uczniów  z klasy 8a i 8b. Był to ostatni dzień nauki w naszej szkole. Życzymy, aby  wszystkie następne lata były dla Was spełnieniem i realizacją Waszych planów i pamiętajcie „każdy ma jakiś ukryty talent, który zasługuje, by go odkryć”.