25.06.2022
24 czerwca 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie zakończyli rok szkolny 2021/2022. Podczas uroczystej akademii wręczono nagrody tym, którzy w bieżącym r. szk.:
- uzyskali średnią 4,75 i wyższą oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie - lista prymusów znajduje się pod linkiem  http://www.sp4wyszkow.pl/prymusi-pl.html
-osiągnęli sukcesy w konkursach: religijnym  - konkurs o Kardynale Stefanie Wyszyńskim Prymasie Tysiąclecia „Idącym w przyszłość”
Maja Roguska i Amelia Lewandowska z kl.7b
oraz z języka polskiego  - Szkolna Liga Ortograficzna;
W  KLASACH  4:
1 miejsce Kiljańczyk Weronika  klasa 4b
2 miejsce Pawlak Liliana  klasa 4c
3 miejsce  ex aequo  Dylewska Nadia  klasa 4a; Krawczyk Wiktoria  klasa 4c
W KLASACH  5
1 miejsce  Rakowiecka Natalia   klasa 5b
2 miejsce  ex aequo  Marczak Mieszko  klasa  5a; Urbaniak Oliwia  klasa 5b
3 miejsce  Glinka Amelia klasa 5b
W KLASACH  7:
1 miejsce  Beresińska Aleksandra klasa 7a
2 miejsce  Roguska Maja klasa 7b
3 miejsce  Lewandowska Amelia klasa 7b
W KLASIE  8:
1 miejsce  Przygoda Natalia klasa 8a
2 miejsce  Nina Grodzka klasa 8a
3 miejsce  Karol Antoniak klasa 8a

Za 100% frekwencję otrzymała  Kamila Gąska z klasy IIIc

Kończący szkołę Bartosz Komuda z klasy 8a otrzymał nagrodę za pełnienie funkcji chorążego pocztu sztandarowego. Ponadto  Proboszcz Sanktuarium św. Idziego Zdzisław Golan wręczył nagrody uczniom, którzy byli ministrantami i posługiwali  w czasie Mszy świętej  w kościele; Podczas uroczystości nastąpiło oficjalne pożegnanie nauczycielek - pani Hanny Czyżo oraz pani Elżbiety Włodarczyk, które z dniem 1 września przejdą na emeryturę. Pożegnano również  księdza Emila Sasinowskiego uczącego religii, który ze względu na awans i zmianę miejsca zamieszkania nie będzie pracował w naszej szkole. Paniom oraz księdzu Emilowi Sasinowskiemu składamy ogromne podziękowania za  trud, poświęcenie  i serce włożone w pracę z dziećmi. Podczas akademii pożegnaliśmy  również uczniów  z klasy 8a. Był to ostatni dzień nauki w naszej szkole. Życzymy , aby  wszystkie następne lata były dla Was spełnieniem i realizacją Waszych marzeń i planów. Pamiętajcie, że „przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia”.