Zakończenie roku szkolnego ósmej klasy

26.06.2020
Zakończenie roku szkolnego klas ósmych.

Wirus sprawił, że zakończenie roku szkolnego klas ósmych było inne niż zwykle. Ze względu na związane z epidemią ograniczenia nie odbyła się uroczysta akademia, na której w tradycyjny sposób moglibyśmy  pożegnać naszych absolwentów. Staraliśmy się jednak, w miarę możliwości wynikających z reżimu sanitarnego, stworzyć podniosły i miły nastrój rozdania im świadectw ukończenia szkoły.
Na sali gimnastycznej o godzinie 9.00 rozbrzmiały dźwięki werbli i słowa Mazurka Dąbrowskiego. Pani Dyrektor, żegnając  uczniów, życzyła im wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, realizacji pasji, spełnienia marzeń, dobrych i życzliwych ludzi na dalszej drodze życia.
Absolwentów pożegnał także Amadeusz Kamiński - wiceprzewodniczący Rady Uczniowskiej. Ze strony absolwentów słowa pożegnania i podziękowania nauczycielom i pracownikom administracji skierowała Julia Reluga z klasy 8a.
Pani Dyrektor wręczyła nagrody Katarzynie Stokarskiej i Mateuszowi Wojtaszkowi za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
Kasia otrzymała także nagrodę za finał konkursu ,,Jan Paweł II człowiek odwagi”, a Julia Reluga za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim.
Następnie pani dyrektor Ewa Runo w imieniu szkolnej społeczności pożegnała odchodzącą na emeryturę panią Ewę - Nowak Kowalską.
Na zakończenie uroczystości wychowawczyni klasy pani Elżbieta Dobrzyńska wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej nr 4 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie.