Szkoła Podstawowa nr 4
im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie

Zajęcia pozalekcyjne

Czynności dodatkowe, koła zainteresowań -
podjęte przez nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wyszkowie 
w roku szkolnym 2018/2019                                                
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Podjęte czynności, zajęcia Termin realizacji/ilość godzin
1. Konrad Chrzczonowski Zajęcia na siłowni  - dla klas gimnazjalnych 2 razy w tyg. x 1 godz., wtorek i piątek godz.14.30
2. A.Lange, B.Kamińska, B.Gemza, J.Paczkowska, I.Dudek „Nocne strachy” - filmowe noce
 
po ustaleniu z prowadzącymi
3. Beata Kamińska Przygotowanie do konkursu o Janie Pawle II (dla klas gimnazjalnych) Od listopada,
czwartek godz. 14.30
4. Beata Kamińska „Kreatywne Hobby”
(dla klas IV-VII)
Od grudnia do marca,
piątek godz. 13.30
5. Beata Kamińska,
 Jolanta Paczkowska
Koło turystyczne - klasa VI Wycieczki według ustaleń z prowadzącymi
6. Katarzyna Czechowska Małe Formy Artystyczne - klasa IIB wtorek godz. 8.00
7. Marta Kania,
Magda Rachubka
Szachy dla maluchów - zajęcia doskonalące grę w szachy 1 razy w tyg. x 1 godz., realizowana w trakcie zajęć
8. Agnieszka Bańska Mały kuchcik – zajęcia kulinarne 1 raz w tyg., środa godz. 13.00
9. Agnieszka Pałka Zajęcia z robotyki 1 raz w tyg. x 1 godz.,
wtorek godz. 11.30
10. Iwona Ciach-Gajewska Zajęcia plastyczno-techniczne 1 raz co 2 tyg.,
wtorek godz. 12.30
11. M.Piech Język rosyjski – dla klas I-II 1 raz w tyg., poniedziałek
godz. 12.45-13.15
12. M.Piech Język rosyjski – dla klas IV 1 raz w tyg., wtorek godz. 12.45-13.15
13. M.Piech Język rosyjski – dla klas gimnazjalnych 1 raz w tyg., wtorek godz. 14.35
14. Aleksandra Lange Zajęcia w ramach SKS
- piłka ręczna
- zajęcia na siłowni
2 razy w tygodniu,
poniedziałek 14.45-16
środa 15.30-17.00
 


Wykaz zajęć wyrównawczych, przygotowujących do egzaminów oraz konkursów szkolnych
prowadzonych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wyszkowie 
w roku szkolnym 2018/2019                                                
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Podjęte czynności, zajęcia Termin realizacji/ilość godzin
1. Ewa Runo Przygotowanie do egzaminu - fizyka 1 x w tyg.,
wtorek godz.14.35
2. Agnieszka Trzcińska Przygotowanie do egzaminu - matematyka 1 x w tyg.,
środa godz.14.35
3. Agnieszka Pałka Przygotowanie do egzaminu – matematyka 1 x w tyg.,
czwartek godz.14.35
4. Iwona Dudek Przygotowanie do egzaminu – język polski 1 x w tyg.,
poniedziałek godz.15.00
5. Bożena Lewandowska Przygotowanie do egzaminu – język polski 1 x w tyg.,
środa godz. 14.35
6. Elżbieta Dobrzyńska Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty – klasa VIIIb II półrocze
7. Ewa Nowak-Kowalska Przygotowanie do egzaminów i konkursów 1 x w tyg.,
wtorek godz.14.30
8. Agnieszka Trzcińska Zajęcia wyrównawcze z matematyki – dla klasy V 1 x w tyg.,
wtorek godz.13.40